KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13693420
nr 1369 3420
Stina Olausson
(1900-1996), Sverige
Oljemålning, Dyner Mas Palomas. Signerad. Olja på duk, 33x55 cm
Stina Olausson, svensk målare, tecknare och grafiker född 1900, död 1996.
Utrop:
500 kr
måndag 21 december 2020
kl 20:42:58
Stina Olausson
Läs mer om Stina Olausson